ICCI_2015_TR_650x350_banner_yeni_sablon

 

FUAR, KONFERANS VE B2B’ Yİ (İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİ) AYNI PLATFORMDA, KAMU, AKADEMİ VE ÖZEL SEKTÖRDEN PROFESYONELLERE SUNAN ICCI 2015 – 21. ULUSLARARASI ENERJİ VE ÇEVRE FUAR VE KONFERANSI’NDA SİZDE YERİNİZİ ALIN…

Dünya gündeminin en öncelikli gündem konularından biri haline gelen “enerji” ekonomik gelişmeye doğrudan etki etmesi nedeniyle Türkiye’nin de en öncelikli konusu haline gelmiştir. ICCI Fuar ve Konferansları;  20 yılı aşkın süredir enerji gündemini takip ederek ve gelişmelere paralel konferans ve fuar konularını güncelleyerek yakın bölgenin ve Türkiye’nin en büyük ve en önemli etkinliği haline gelmiştir.

 

Bu çerçevede, Enerji Yatırımlarının Finansmanı, Politik Değerlendirmeler, Türkiye Elektrik Piyasası, Global Doğalgaz ve Petrol Piyasaları, Türkiye Yatırım Ortamı, Enerji Ticareti, Enerji Özelleştirmeleri, Yenilenebilir Enerji Piyasası, Enerji Hukuku, Enerji Verimliliği, Kojenerasyon, Atıktan Enerji Üretimi, Çevre, Karbon Piyasaları ve Emisyon Ticareti, Yenilenebilir ve Konvansiyonel Teknolojileri, Nükleer Enerji ve İşletme Bakım gibi tüm enerji konularının tartışılacağı Türkiye’nin ilk ve en büyük enerji platformu 21. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı (ICCI 2015), isegeliştirilmiş konferans ve fuar konuları ile 6-7-8 Mayıs 2015 tarihlerinde yine İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecektir.

Dünyanın ve Türkiye’nin en büyük enerji markalarının yer aldığı bu tarafsız ve saygın platformda başta Zorlu Enerji Grubu, GE Energy, ABB Electric, Wartsila, Siemens, Alstom, Schneider, Suzlon, Exxon Mobil, Shell, Enercon, Foster Wheeler, MTU, İltekno, Sarılar Group, Borusan, Doosan, Mitsubishi Power Systems ve Toshiba gibi dünya markaları olmak üzere Yenilenebilir Enerji ve Kojenerasyon firmaları ve onlara Ekipman hizmeti veren üreticiler, Doğalgaz ve Elektrik Dağıtım Hizmeti veren firmalar, Ulusal ve Uluslararası Enerji şirketleri ve Danışmanlık firmaları yer almaktadır.

Ayrıca enerji ile ilgili sektörün önde gelen 15 derneğinin ve <stro